Zoekresultaten voor: ‘shop c 1194 a 4071 geurkaars frisse katoen 20 cl’
-
Geurolie, patchouli, biologisch, etherische olie, 10 ml€ 9,95€ 995,00 / l -
Geurolie, bergamot, biologisch, etherische olie, 10 ml€ 12,95€ 1.295,00 / l -
Dinerkaars, okergeel, 18 cm€ 0,79Niet op voorraad -
Geurolie, tea tree, biologisch, etherische olie, 10 ml€ 7,95€ 795,00 / l -
Geurolie, rozemarijn, biologisch, etherische olie, 10 ml€ 9,95€ 995,00 / l -
Stompkaars, wit, 10 x 9 cm€ 8,95 -
Stompkaars, bijenwas, 7,5 x 11 cm€ 22,95 -
%Dinerkaars, beige, 18 cmVoor € 0,39 Van € 0,79Niet op voorraad -
Geurbalsem, ontspanning, stick, 7 gram€ 9,95€ 1.421,43 / kg -
Stompkaars, wit, 6 x 12 cm€ 3,95 -
Kaars dennenboom, donkergroen, 7 cm€ 3,95 -
Geurbalsem, concentratie, stick, 7 gram€ 9,95€ 1.421,43 / kg -
Geurbalsem, goed humeur, stick, 7 gram€ 9,95€ 1.421,43 / kg -
%Stompkaars, groen, 6 x 12 cmVoor € 1,97 Van € 3,95 -
%Dinerkaars gedraaid, celadon groen, 29 cm, set van 2Voor € 2,97 Van € 5,95Niet op voorraad -
%Dinerkaars gedraaid, zonnig geel, 29 cm, set van 2Voor € 2,97 Van € 5,95Niet op voorraad -
Dinerkaars, kort, lichtblauw€ 0,79Niet op voorraad -
Stompkaars, wit, 15 cm€ 4,95Niet op voorraad -
Dinerkaars, olijfgroen, 27 cm€ 1,10Niet op voorraad -
Dinerkaars, grijsblauw, 27 cm€ 1,10Niet op voorraad -
Dinerkaars, framboosrood, 18 cm€ 0,79Niet op voorraad -
NieuwKandelaar ster, porselein, rood, adventkaars€ 5,95 -
NieuwKandelaar hulst, porselein, groen, dinerkaars€ 7,95 -
NieuwKaars peer, geel, Ø11 X 7,5 cmVoor € 4,47 Van € 8,95