Zoekresultaten voor: ‘shop c 1194 a 4071 geurkaars frisse katoen 20 cl’
-
%Dinerkaarsen, gele bloemen, 25 cm, 2 stuksVoor € 4,47 Van € 8,95 -
Stompkaars, oudroze, Ø10 x 9 cm€ 8,95 -
Stompkaars, curry, Ø7 x 15 cm€ 4,95 -
Stompkaars, bruin, Ø10 X 9 cm€ 8,95 -
Stompkaars, donkergroen, Ø10 X 9 cm€ 8,95 -
Stompkaars, mocha, Ø7 x 15 cm€ 4,95 -
Stompkaars, oudroze, Ø7 x 15 cm€ 4,95 -
Stompkaars, lichtblauw, Ø7 X 15 cm€ 4,95 -
Stompkaars, olijf, Ø10 X 9 cm€ 8,95 -
Stompkaars, oudroze, Ø6 x 12 cm€ 3,95 -
Stompkaars, donkergroen, Ø7 X 15 cm€ 4,95 -
Stompkaars, lichtblauw, Ø6 X12 cm€ 3,95 -
Stompkaars, lichtblauw, Ø10 X 9 cm€ 8,95 -
%Etui, GOTS bio-katoen, citroenen, 20 x 9 x 7 cmVoor € 4,97 Van € 9,95Niet op voorraad -
Etui, GOTS bio-katoen, veldbloemen, 20 x 9 x 7 cm€ 9,95Niet op voorraad -
%Kaars peer, groen, Ø11 X 7,5 cmVoor € 4,47 Van € 8,95Niet op voorraad -
NieuwKaars engel, offwhite, groot, 17 cm€ 12,95 -
Dinerkaars, bordeaux, 18 cm€ 0,79 -
%Dinerkaars gedraaid, oud roze, 29 cm, set van 2Voor € 2,97 Van € 5,95 -
Cacaopoeder, hazelnoot, 20 gram€ 1,50€ 75,00 / kg -
Geuroliebrander, porselein, lichtgroen, Ø 8 cm€ 5,95 -
Geurspray, sinaasappel en bamboe, 250 ml€ 19,95€ 79,80 / l -
Geurspray, Eau de Dille, 500 ml€ 19,95€ 39,90 / l -
Geurspray, vijg en rabarber, 250 ml€ 19,95€ 79,80 / l