Zoekresultaten voor: ‘shop c 1194 a 4071 geurkaars frisse katoen 20 cl’
-
Dinerkaars, karamel, 27 cm€ 1,10Niet op voorraad -
Bord reactieve glazuur, steengoed, groen, Ø 20,5 cm€ 11,95 -
Houten bord, acacia, Ø 35 cm€ 19,95 -
Kaarsjes, bijenwas€ 4,95 -
Bord, acaciahout, 19 x 10 cm€ 4,95 -
Springvorm, hart, gerecycled rvs, PFAS-vrij, 20 x 20 cm€ 14,95 -
Serveerplateau, draaibaar, gelakt acaciahout€ 22,95 -
Dienblad, acaciahout, Ø 45 X 2 cm€ 32,95 -
Etui, GOTS bio-katoen, rood fruit, 20 x 9 x 7 cm€ 9,95 -
Houten bord, acacia, Ø 25 cm€ 11,95 -
Finse drop, 160 g€ 3,50€ 21,88 / kg -
Bord, acaciahout, 27,5 x 10 cm€ 8,95 -
Geurbalsem, lekker slapen, stick, 7 gram€ 9,95€ 1.421,43 / kg -
Etui, GOTS bio-katoen, lentebloem, 20 x 9 x 7 cm€ 9,95 -
Dropbeertjes, suikervrij€ 3,50€ 23,33 / kg -
Schaal 'Cameo', porselein, Ø 20,5 cm€ 5,95 -
%Kandelaar voor adventskaars, mangohout, Ø 11 cmVoor € 4,47 Van € 8,95 -
%Kandelaar voor adventskaars, porselein, ster, roodbruinVoor € 2,47 Van € 4,95 -
Peertjes, 160 gram€ 3,50€ 21,88 / kg -
Kaarsendover, metaal€ 6,95 -
Cacaopoeder, puur, 20 gram€ 1,50€ 75,00 / kg -
Kaarsenstandaard, hoog, porselein€ 3,95 -
Citroentjes, 150 gram€ 3,50€ 23,33 / kg -
Dropcapsules, 160 gram€ 3,50€ 21,88 / kg