Zoekresultaten voor: ‘shop c 313 a 7934 limonadesiroop lavendel zakje 32 ml’
-
D&K broodmes, beukenhouten handvat, 32 cm€ 22,95 -
Ovenwant, GOTS bio-katoen, winterbloesem blauw, 32 x 14 cm€ 5,50 -
Ovenwant, GOTS bio-katoen, perenoogst, 32 x 14 cm€ 5,50 -
D&K santokumes, beukenhouten handvat, 32 cm€ 22,95 -
Zeep, lavendel, 150 gram€ 5,95€ 39,67 / kg -
Bestekbak met 5 vakken, rubberhout, 32,5 x 31 cm€ 16,95 -
Kamille & lavendel, biologisch, kruidenmelange, blik, 50 gram€ 8,95€ 179,00 / kg -
Nestkast voor koolmees, fsc elzenhout, 21 x 22,5 x 32 cm€ 32,95 -
Droogbloemen lavendel€ 9,95Niet online, bekijk winkelvoorraad -
Ontspanning, biologisch, kruidenmelange, 15 theebuiltjes€ 4,95€ 247,50 / kg -
Jasmijn Chung Hao, biologisch, groene thee, 15 theebuiltjes€ 4,95€ 247,50 / kg -
Golden Chai, biologisch, kruidenmelange, 15 theebuiltjes€ 4,50€ 225,00 / kg -
Granaatappel & framboos, biologisch, groene thee, 15 theebuiltjes€ 4,50€ 225,00 / kg -
Munt & honing, biologisch, groene thee, 15 theebuiltjes€ 4,50€ 225,00 / kg -
Masala Chai, biologisch, zwarte thee, 15 theebuiltjes€ 4,95€ 247,50 / kg -
NieuwOvenwant, recycled katoen, specerijen, 32 x 14 cm€ 5,50 -
Ovenwant, bio-katoen, citroenen 32 x 14 cm€ 5,50 -
Zeepzakje, bio-katoen€ 2,95 -
Spatel, kersenhout, 32 cm€ 5,95 -
Ovenwant, bio-katoen, kers, 32 x 14 cm€ 5,50 -
Lavendel , biologisch, 40 g€ 5,95€ 148,75 / kg -
Uitlekbakje voor theezakje, steengoed, donkergroen, Ø9 X 3 cm€ 4,95 -
Munt & honing, biologisch, groene thee, zakje 50 gram€ 4,95€ 99,00 / kg -
Jasmijn Chung Hao, biologisch, groene thee, zakje 70 gram€ 5,95€ 85,00 / kg