Zoekresultaten voor: ‘shop c 313 a 7934 limonadesiroop lavendel zakje 32 ml’
-
Munten, 160 gram€ 3,50€ 21,88 / kg -
Blauwe bes en kokos, Witte thee, 50 g€ 5,95€ 119,00 / kg -
Risotto met tomaten, 300 g€ 5,95€ 19,83 / kg -
Risotto met eekhoorntjesbrood, 300 g€ 5,95€ 19,83 / kg -
Rabarber & rozenbottel, Fruitmelange, 75 g€ 4,95€ 66,00 / kg -
Kaneelstokjes, 125 gram€ 3,50€ 28,00 / kg -
Mix voor bruschetta, 100 g€ 4,50€ 45,00 / kg -
Kaneelkussentjes, 125 gram€ 3,50€ 28,00 / kg -
Risotto met groenten, 300 g€ 5,95€ 19,83 / kg -
Bouquet garni, 6 stuks, 30 g€ 7,95€ 265,00 / kg -
Lapsang Souchon, Zwarte thee, 75 g€ 4,25€ 56,67 / kg -
Geveltjesdrop, 150 gram€ 3,50€ 23,33 / kg -
Risotto met asperges, 300 g€ 5,95€ 19,83 / kg -
Risotto met citroen, 300 g€ 5,95€ 19,83 / kg -
Thee, granaatappel/munt kruidenmelange, 65 g€ 4,50€ 69,23 / kg -
Milky Oolong, Oolong thee, 75 g€ 6,95€ 92,67 / kgNiet op voorraad -
Munt & vlierbes, Kruidenmelange, 50 g€ 4,50€ 90,00 / kgNiet op voorraad -
Handzeep navulling, lavendel & ylang, 500 ml€ 8,95€ 17,90 / lNiet op voorraad -
Kerstthee, rooibosmelange, zakje 75 gram€ 4,95€ 66,00 / kg -
Sinaasappel Chai, biologisch, rooibos, zakje 75 gram€ 5,95€ 79,33 / kg -
Arganolie, biologisch, 80 ml€ 19,95€ 249,38 / l -
NieuwHandzeep navulling, lavendel & ylang, 500 ml€ 9,95€ 19,90 / l -
Herfstmelange, Zwarte thee, 65 g€ 4,95€ 76,15 / kg -
Golden Chai, Kruidenmelange, biologisch, 75 g€ 4,95€ 66,00 / kg