Zoekresultaten voor: ‘shop c 313 a 7934 limonadesiroop lavendel zakje 32 ml’
-
Frisse citrus, melange voor ijsthee, biologisch, 50 g€ 4,95€ 99,00 / kg -
Avondmelange, Kruidenmelange, 95 g€ 4,95€ 52,11 / kg -
Earl grey, Zwarte thee, biologisch, 75 g€ 4,50€ 60,00 / kg -
Mango & citroengras, Zwarte thee, biologisch, 75 g€ 4,95€ 66,00 / kg -
Kers cranberry, Fruitmelange, 75 g€ 4,50€ 60,00 / kg -
Sencha, Groene thee, biologisch, 75 g€ 4,50€ 60,00 / kg -
Darjeeling, Zwarte thee, biologisch, 75 g€ 5,95€ 79,33 / kg -
Verfrissend, Kruidenmelange, biologisch, 65 g€ 4,50€ 69,23 / kg -
Citroengras & verveine, Groene thee, biologisch, 50 g€ 4,50€ 90,00 / kg -
Pai Mu Tan, witte thee, biologisch, 35 g€ 4,50€ 128,57 / kg -
Kers Roos, Groene thee, 75 g€ 4,50€ 60,00 / kg -
Ochtendmelange, Kruidenmelange, biologisch, 50 g€ 4,95€ 99,00 / kg -
Long Jing, groene thee, biologisch, 65 g€ 6,50€ 100,00 / kg -
Kamille & citrus, Kruidenmelange, biologisch, 50 g€ 4,50€ 90,00 / kg -
NieuwCadeauzakje, recycled katoen, bosvondsten, 27 x 37 cm€ 3,95Binnenkort beschikbaar -
NieuwCadeauzakje, recycled katoen, kersttakjes, 14 x 15 cm€ 2,50Binnenkort beschikbaar -
NieuwCadeauzakje, recycled katoen, bosvondsten, 19 x 22 cm€ 2,95Binnenkort beschikbaar -
NieuwCadeauzakje, recycled katoen, kersttakjes, 24 x 29 cm€ 2,95Binnenkort beschikbaar -
Kleurpotlood, zalmroze€ 1,95Niet op voorraad
-
NieuwSchrift, kraftpapier, geborduurde lavendel, A5€ 5,25 -
NieuwSchrift, kraftpapier, geborduurde lavendel, A6€ 4,25 -
Inmaakpot met facetten, deksel apart verkrijgbaar, 324 ml€ 1,75 -
Inmaakpot met facetten, deksel apart verkrijgbaar, 240 ml€ 1,50 -
Theekop, hittebestendig glas, 350 ml€ 6,50