Zoekresultaten voor: ‘shop c 704 a 8444 labeltjes kraft klein 20 stuks’
-
Servetten, papier, veldbloemen, 33 x 33 cm, 20 stuks€ 3,50 -
Servetten, papier, bosje bloemen, 33 x 33 cm, 20 stuks€ 3,50 -
%Vismes 'Keulen', roestvrij staal, 20,5 cmVoor € 3,97 Van € 7,95 -
Ontbijtbord, organisch, porselein, wit, Ø 20 cm€ 9,95 -
Zoethoutstokjes, biologisch, 20 g€ 3,50€ 175,00 / kg -
Servetten, papier, kerstgroen en vogel, 25 x 25 cm, 20 stuks€ 2,95 -
Provençaalse kruiden, biologisch, blikje, 20 g€ 4,95€ 247,50 / kg -
Servetten, papier, vlaggetjes, 25 x 25 cm, 20 stuks€ 2,95 -
Kan, aardewerk, handbeschilderde bloem, 10 x 20 cm€ 29,95 -
%Ontbijtbord met blauwe streep, organisch, porselein, Ø 20 cmVoor € 4,97 Van € 9,95 -
Snijplank, fsc beukenhout, ø 20 cm€ 7,95 -
Kruidenboter mix, biologisch, blikje, 20 g€ 4,95€ 247,50 / kgNiet op voorraad -
Ontbijtbord, steengoed, beige, spikkel, Ø 20,5 cm€ 9,95Niet op voorraad -
Servetten, papier, kersttakjes, 33 x 33 cm, 20 stuks€ 3,25Niet op voorraad -
Servetten, papier, rode en groene streep, 25 x 25 cm, 20 stuks€ 2,95Binnenkort beschikbaar -
Servetten, vredesduif, papier, 20 stuks, 33 x 33 cm€ 3,50Binnenkort beschikbaar -
Schaaltje schelp, porselein, Ø 10 cm€ 1,95 -
Beugelpotje, glas, vierkant, 100 ml€ 1,75 -
Ovenwant, bio-katoen, citroenen 32 x 14 cm€ 5,50 -
Kleine cakevorm, gerecycled rvs, PFAS-vrij, 15,5 cm x 8,5 cm€ 6,95 -
Slabestek, acaciahout, 30 cm€ 9,95 -
Voorraadpotje, glas, middel, 225 ml€ 1,95 -
Schaaltje, porselein, 6 x 6 x 2 cm€ 1,95 -
Zadenmengsel, biologisch, eetbare bloemen, 5 g€ 3,25€ 650,00 / kg