Zoekresultaten voor: ‘shop c 704 a 8444 labeltjes kraft klein 20 stuks’
-
Kasthanger van cederhout, 20 X 5 X 1 cm€ 3,95 -
Pistache crème, 180 gram€ 8,95€ 49,72 / kg -
Fotolijstje, metaal, zwart, 20 x 25 cm€ 9,95 -
Schaal, acaciahout, Ø 20 cm€ 14,95 -
Mindfulness-kaarsen, bijenwas, 25 stuks€ 14,95 -
Kweekbakje met waterreservoir, terracotta, 20 x 11 cm€ 12,95 -
Karamelsnoepjes in een houten doosje, 50 gram€ 4,50€ 90,00 / kg -
Passe-vite, passeerzeef, RVS, Ø 20 cm€ 16,95 -
NieuwGeursteentjes, kiezelaarde, 6 stuks€ 7,95 -
Houten bord, acacia, Ø 20 cm€ 8,95 -
Vaas, porselein, lichtgroen, 12 x 20 cm€ 15,95 -
Krijtjes van sojawas, 8 stuks€ 9,95 -
Textielkrijtjes, 8 stuks€ 3,95 -
Schaal, porselein, Ø 20,5 cm€ 12,95 -
Serveerschaal, steengoed, beige, spikkel, Ø 20,5 cm€ 16,95 -
Wierookstokjes, salie, 15 stuks€ 7,95€ 0,53 / stuks -
To do-blokjes, rood fruit, uni en madelief, set van 3 stuks, 24 x 8 cm€ 8,50 -
Snijplank, fsc beukenhout, 20 x 30 cm€ 14,95 -
Wierookstokjes, sandelhout, 15 stuks€ 7,95€ 0,53 / stuks -
Vaas, porselein, wit, 12 x 20 cm€ 15,95 -
Wierookstokjes, Palo santo, 15 stuks€ 7,95€ 0,53 / stuks -
Wierookstokjes, lavendel, 15 stuks€ 7,95€ 0,53 / stuks -
Vaas, steengoed, bloemen en klavers, Ø11 cm x 20 cm€ 19,95 -
Serveerschaal, aardewerk, handbeschilderde bloem, 40 x 20 cm€ 29,95