Zoekresultaten voor: ‘shop c 704 a 8444 labeltjes kraft klein 20 stuks’
-
Kaars engel, offwhite, klein, 10 cm€ 5,95 -
Mand met handvat, dadelblad, groot€ 19,95Niet op voorraad -
Mand met handvat, dadelblad, middel€ 14,95Niet op voorraad -
NieuwGeurhangers garderobe, kiezelaarde, 2 stuks€ 9,95Niet op voorraad -
Vingerpopje leeuw€ 4,50Niet online, bekijk winkelvoorraad -
NieuwSchaaltje, steengoed, blauw, cosmosbloem, Ø8 cm€ 4,95 -
NieuwSchaaltje, steengoed, groen, takje, Ø8 cm€ 4,95 -
Voorraadpotje, glas, klein, 100 ml€ 1,50 -
Schaaltje bloem, porselein, Ø 7 cm€ 1,95 -
Bakmix voor bananenbrood, biologisch, 469 gram€ 5,95€ 12,69 / kg -
Chocolade hartjes, 160 g€ 7,50€ 46,88 / kg -
Schaaltje schulp, porselein, Ø8 cm€ 1,95 -
Espressokop reactieve glazuur, steengoed, groen€ 4,95 -
Bakmix appeltaart, biologisch, 500 gram€ 5,95€ 11,90 / kg -
Vaasje, porselein, wit€ 7,95 -
Schaal reactieve glazuur, steengoed, groen, Ø 7.5 cm€ 3,50 -
Kaarsjes, bijenwas€ 4,95 -
Shampoobar, Alle haartypen, 60G€ 6,95€ 115,83 / kg -
Theesprankel, wit, 0,75 liter€ 12,95€ 17,27 / l -
Thee-ei knijper, roestvrij staal€ 2,50 -
Thee-ei, klein, roestvrij staal€ 1,95 -
Dessertschaaltje 'Cameo', porselein, Ø 15,5 cm€ 3,95 -
Mandje, rechthoekig, palmblad, klein€ 8,95 -
Vaasje, porselein, lichtgroen, 10 x 11 cm€ 7,95