Zoekresultaten voor: ‘shop c 704 a 8444 labeltjes kraft klein 20 stuks’
-
Kaart, lieveheersbeestjes en klavertjes€ 1,50 -
Geveltje koekjes, biologisch, hazelnoot/kaneel, 140 gram€ 4,95€ 35,36 / kg -
Krat, bamboe, klein€ 14,95 -
Kiemgroente, biologisch, tuinkers, 50 g€ 3,25€ 65,00 / kg -
Olie-/azijnflesje bol, glas, 250 ml€ 9,95 -
Schaal, reactieve glazuur, steengoed, grijs, Ø 7,5 cm€ 3,50 -
Kaart, taart€ 1,50 -
Web OnlyHondenmand, klein, zeegras, 70 x 60 x 18 cm€ 39,95 -
Chocolade voor chocolademelk, biologisch, 100% cacao, pastilles, 200 gram€ 8,95€ 44,75 / kg -
Schaal, reactief glazuur, steengoed, zand, Ø 7.5 cm€ 3,50 -
Geveltje koekjes, biologisch, gember/citroen, 140 gram€ 4,95€ 35,36 / kg -
Chocolade voor chocolademelk, biologisch, 100% cacao, 210 gram€ 8,95€ 42,62 / kg -
Handcreme, amandel & bergamot, 100 ml€ 6,95€ 69,50 / l -
Rijstschaaltje 'Cameo', porselein, Ø 12,5 cm€ 3,50 -
Diep schaaltje, porselein, hartvorm, Ø9 x 4 cm€ 2,50 -
Massageolie, Vijg & Roos, 100ML€ 9,95€ 99,50 / l -
Amandelen in witte chocolade & pistache, 100 gram€ 4,95€ 49,50 / kg -
Web OnlyKussen voor hondenmand, klein, recycled katoen, gestreept, 60 x 50 cm€ 29,95 -
Kom je thuis, kleine bij, Carolina Búzio€ 12,99 -
%Laptophoes, GOTS bio-katoen, citroenen, 13 inchVoor € 8,97 Van € 17,95Niet op voorraad -
Tas, pitrusgras, bruin lederen hengsel, klein€ 19,95Niet op voorraad -
S-Haak, metaal, zwart, klein€ 0,75Niet op voorraad