Zoekresultaten voor: ‘theedoek katoen blauw wit geruit 50 x 70 cm 99606711’
-
Bolgamand/ boodschappentas van savannegras, rond€ 34,95 -
Kaart, eekhoorntjes vieren feest€ 1,50 -
%Kaart, World Animal Protection, vogels op rijtje takkenVoor € 1,47 Van € 2,95 -
Emmer, zink, offwhite, 10 L€ 11,95 -
Duimpiano, 8 tonen, fsc hout en metaal€ 19,95 -
Kaarsjes, bijenwas€ 4,95 -
Bijenwas, korrels, 300 gram€ 14,95€ 49,83 / kg -
Afwasborstel, rond, beukenhout en tampico€ 4,95 -
Schuurspons, kokosvezel€ 4,95 -
Souffléschaaltje/ ramekin, porselein, Ø 9 cm€ 3,95 -
Kaart, lieveheersbeestje€ 1,50 -
Mini camera, rubberhout, 3+€ 5,95 -
Boodschappentas, palmblad, kort lederen hengsel€ 22,95 -
Geurkaars, Eau de Dille, 200 gram€ 14,95€ 74,75 / kg -
Serveerplateau, draaibaar, gelakt acaciahout€ 22,95 -
Kaart, vlaggenslinger€ 1,50 -
Taartplateau, steengoed, wilde bloemen, Ø 25 cm x 9,5 cm€ 32,95 -
Boekje bosdieren, hout€ 8,95 -
Botermesje, roestvrij staal met porselein, 13,5 cm€ 3,95 -
Marseille zeep, blok van 300 gram€ 4,95€ 16,50 / kg -
Kaart, ijsbeer met slinger€ 1,50 -
Mand, zeegras, rond€ 12,95 -
Oogsten en bewaren, Dille & Kamille€ 14,95 -
Springpinnen, hout, babyspeelgoed€ 11,95