Zoekresultaten voor: ‘theedoek katoen blauw wit geruit 50 x 70 cm 99606711’
-
Kaart, lieveheersbeestjes en klavertjes€ 1,50 -
Kinderovenwant, katoen, bakkers€ 3,95 -
Emmer, zink, offwhite, 6 L€ 9,95 -
Kaart, hartjes€ 1,50 -
Schoonmaakazijn gel, 500 ml€ 8,95€ 17,90 / l -
Rekenspel, hout€ 9,95 -
Wasknijpers, 36 stuks€ 3,95 -
Tafelkleed extra lang, GOTS bio-katoen, sienna, 145 x 350 cm€ 49,95 -
Pannenlap, bio-katoen, grijsgroen met geveltjes€ 3,50 -
Stek- en kiemvaasje, glas, groot€ 9,95 -
Afwasmiddel, 500 ml€ 9,95€ 19,90 / l -
Boenwas, wrijfwas voor hout, 125 ml€ 11,95€ 95,60 / l -
Kaart, poes met feesthoed€ 1,50 -
Koker, bamboe€ 6,95 -
Mandje, rechthoekig, palmblad, klein€ 8,95 -
%Groentefeest, Sidney SchutteVoor € 14,97 Van € 29,95 -
Krat, bamboe, klein€ 14,95 -
Geurolie, eucalyptus, biologisch, etherische olie, 10 ml€ 7,95€ 795,00 / l -
Kaart, fiets bloemen en cadeaus€ 1,50 -
Geurolie, cederhout, biologisch, etherische olie, 10 ml€ 7,95€ 795,00 / l -
Schort, bio-katoen, groen gemêleerd€ 14,95 -
Web OnlyWasmand, palmblad, vierkant€ 59,95 -
Schaar, rvs€ 12,95 -
Steeketiketten in pot, hout, ca. 40 stuks€ 7,95