Zoekresultaten voor: ‘uitsteekvorm voor pasta vierkant 7 x 7 cm 53161000’
-
Vanillepasta, 60 ml€ 16,95€ 282,50 / l -
Taart-/ quichevorm, porselein, Ø 27 cm€ 15,95 -
Pasta hartjes, biologisch, 250 gr€ 4,95€ 19,80 / kg -
Pasta geveltjes, biologisch, 250 gram€ 4,95€ 19,80 / kg -
Taartvorm, gerecycled rvs, PFAS-vrij, losse bodem, 35 cm x 11 cm€ 12,95 -
Pasta, linguine met citroen en peper, 250 gram€ 5,50€ 22,00 / kg -
Pasta, linguine met knoflook en basilicum, 250 gram€ 5,50€ 22,00 / kg -
Taart-/ quichevorm, porselein, Ø 30 cm€ 19,95 -
Taartvorm, gerecycled rvs, PFAS-vrij, losse bodem, Ø 24 cm€ 14,95 -
Taartvorm, gerecycled rvs, PFAS-vrij, Ø 9 cm€ 2,50 -
Taartvorm, gerecycled rvs, PFAS-vrij, losse bodem, Ø 9 cm€ 3,95 -
Taart-/ quichevorm, porselein, Ø 12 cm€ 5,95 -
Bord diep reactieve glazuur, steengoed, groen, Ø 22 cm€ 14,95 -
Bord diep reactief glazuur, steengoed, zand, Ø 22 cm€ 14,95 -
Diepbord, organisch, porselein, wit, Ø 23 cm€ 12,95 -
Diepbord, reactieve glazuur, steengoed, korengeel, Ø20 x 4,5 cm€ 11,95 -
Bord diep reactieve glazuur, steengoed, grijs, Ø 22 cm€ 14,95 -
Mix voor pastasaus, tomaat en basilicum, 100 g€ 4,50€ 45,00 / kg -
Mix voor pastasaus all‘arrabbiata, 80 g€ 4,50€ 56,25 / kg -
Salsa di pomodoro, basilico, 500 g, biologisch€ 7,95€ 15,90 / kg -
Taart-/ quichevorm, porselein, Ø 22 cm€ 12,95 -
Deegwieltje/pastasnijder met beukenhouten handvat€ 7,95 -
Pasta, linguine met inktvisinkt, 250 gram€ 5,50€ 22,00 / kg -
Taartvorm, gerecycled rvs, PFAS-vrij, Ø 30 cm€ 16,95