Zoekresultaten voor: ‘uitsteekvorm voor pasta vierkant 7 x 7 cm 53161000’
-
Mix voor pastasaus, aglio e peperoncino, 100 g€ 4,50€ 45,00 / kg -
NieuwPasta schelpen Conchiglioni tricolore, biologisch, 500 gram€ 6,95€ 13,90 / kg -
Cake/broodvorm, gerecycled rvs, PFAS-vrij, 28 cm x 11 cm€ 11,95 -
Pasta droogrek€ 16,95 -
Springvorm hoog, gerecycled rvs, PFAS-vrij, 18 cm x 12 cm€ 24,95 -
Kerstpasta, 'Buon natale', biologisch, 500 gram€ 6,95€ 13,90 / kg -
Bord diep, emaille, lichtgeel/wit, Ø14 cm€ 5,95Niet op voorraad -
Paaspasta, 'Buona Pasqua', 500 gram€ 6,50€ 13,00 / kgBinnenkort beschikbaar -
Bord diep, emaille, grijsgroen/wit, Ø14 cm€ 5,95Niet op voorraad -
Bord diep, emaille, lichtblauw/bruin, Ø14 cm€ 5,95Niet op voorraad -
Springvorm, gerecycled rvs, PFAS-vrij, Ø 24 cm€ 15,95 -
Bord diep, emaille, groengrijs/wit, Ø 19 cm€ 5,95 -
Bord diep, emaille, groengrijs/wit, Ø 15 cm€ 4,95 -
Bord diep, emaille, zwart/wit, Ø 15 cm€ 4,95 -
Springvorm, gerecycled rvs, PFAS-vrij, Ø 20 cm€ 13,95 -
Bord diep, emaille, zwart/wit, Ø 19 cm€ 5,95 -
Springvorm, gerecycled rvs, PFAS-vrij, Ø 12 cm€ 7,95 -
Kaart, dieren vieren feest€ 1,50 -
Kaart, eekhoorntjes vieren feest€ 1,50 -
Meel voor pasta, biologisch, 500 gram€ 3,95€ 7,90 / kg -
Karamelpasta, 220 gram€ 6,95€ 31,59 / kg -
Madeleinevorm, gerecycled rvs, PFAS-vrij, 12 stuks€ 14,95 -
Kleine cakevorm, gerecycled rvs, PFAS-vrij, 15,5 cm x 8,5 cm€ 6,95 -
Springvorm, gerecycled rvs, PFAS-vrij, Ø 15,5 cm€ 8,95