Zoekresultaten voor: ‘uitsteekvorm voor pasta vierkant 7 x 7 cm 53161000’
-
IJsblokjesvorm, aluminium€ 11,95 -
NieuwBakvorm reepjes, gerecycled rvs, PFAS-vrij, 6 stuks€ 19,95 -
Bord pasta, emaille, groengrijs/wit, Ø 23 cm€ 6,95 -
Bord pasta, emaille, zwart/wit, Ø 23 cm€ 6,95 -
Bakvorm, emaille, zwart/wit, 25 x 25 cm€ 16,95 -
Springvorm, hart, gerecycled rvs, PFAS-vrij, 20 x 20 cm€ 14,95 -
Bakvorm, emaille, zwart/wit, 15 x 28 cm€ 14,95 -
Tulbandvorm, emaille, zwart/wit, Ø 25 cm€ 22,95 -
Karamelsnoepjes in een houten doosje, 50 gram€ 4,50€ 90,00 / kg -
Chocoladetablet, melk, zeezout & karamel, 45 g€ 2,95€ 65,56 / kg -
Onderzetter vierkant, rubberhout, 21 x 21 cm€ 7,95 -
Chocolade lepel voor chocolademelk, creamy caramel, biologisch, 30 gram€ 2,95€ 98,33 / kg -
Onderzetter vierkant, bamboe, 20 x 20 cm€ 6,95 -
IJsjes-vormpjes, rvs en siliconen€ 29,95 -
Onderzetter vierkant, bamboe, 10 x 10 cm€ 2,95 -
Cacaopoeder, caramel, 20 gram€ 1,50€ 75,00 / kg -
NieuwGezouten karamels met gingerbreadkruiden, biologisch, 40 gram€ 4,50€ 90,00 / kg -
Pastamachine, roestvrij staal€ 69,95 -
Amandelpasta, 180 gram€ 6,95€ 38,61 / kg -
Zonnebloempasta voor vogels, pot 340 gram€ 3,95€ 11,62 / kg -
Dinerkaars, karamel, 18 cm€ 0,79 -
Bakvorm, kamille, gerecycled rvs, PFAS-vrij, Ø 20 cm€ 11,95 -
Kaars dennenboom, donkergroen, 22 cm€ 9,95 -
Dinerkaars, karamel, 27 cm€ 1,10Niet op voorraad