Zoekresultaten voor: ‘uitsteekvorm voor pasta vierkant 7 x 7 cm 53161000’
-
Muffinvorm, gerecycled rvs, PFAS-vrij, 12 stuks€ 24,95 -
Diep bord, steengoed, beige, spikkel, Ø 22,5 cm€ 13,95 -
Diep bord, steengoed, strooitakje, Ø22,5 cm€ 13,95 -
Slofring, rvs, PFAS-vrij, 24 x 9 x 5 cm€ 9,95 -
Bakring voor slof, rvs, 12 x 5 cm€ 2,95 -
Bakring, rvs, Ø 10 cm€ 2,95 -
Paté-/ terrinevorm, wit porselein, 17 x 12 x 18 cm€ 11,95 -
NieuwNougat pistache, 100 gram€ 4,95€ 49,50 / kg -
Farfalle, cinque sapori, 250 gram€ 5,50€ 22,00 / kg -
Cantuccini pistacchio cioccolato, 180 gram€ 7,95€ 44,17 / kg -
Bakvorm, emaille, zwart/wit, Ø 24 cm€ 9,95 -
Kruidenpotje, A-vorm met strooidop, Ø 6,5 cm€ 1,95 -
Kaars dennenboom, donkergroen, 10,5 cm€ 6,95 -
Kaars dennenboom, donkergroen, 7 cm€ 3,95 -
Pistache crème, 180 gram€ 8,95€ 49,72 / kg -
Vormenstoof, hout€ 19,95 -
Boterhamplankje, rubberhout, 25,5 x16 cm€ 9,95 -
Schuurborstel 'boender', s-vorm, beukenhout en tampico en bassine vezels€ 5,95 -
Schuurborstel 'boender', 8-vorm, beukenhout en tampico vezel€ 5,95 -
Amandelen in witte chocolade & pistache, 100 gram€ 4,95€ 49,50 / kg -
Pesto di pistacchio, vegan, lactose- en glutenvrij, 120 gram€ 7,95€ 66,25 / kg -
NieuwVormkaars, gele pompoen, Ø8 x 6,5 cm€ 8,95 -
NieuwKaars peer, geel, Ø11 X 7,5 cmVoor € 4,47 Van € 8,95 -
NieuwVormkaars, groene pompoen, Ø8 x 11 cm€ 9,95