Zoekresultaten voor: ‘vinaigre balsamique figue 250 ml 00020595’
-
Kleine kan, porselein, 500 ml€ 7,95 -
Olie- of azijnfles met facetten, gerecycled glas, 500 ml€ 7,95 -
Melkopschuimer, glas en roetsvrijstaal, 300 ml€ 22,95 -
Massageolie, lavendel & ylang, 100 ml€ 9,95€ 99,50 / l -
Maatbeker, glas, 500 ml€ 11,95 -
Rozenwater, 100,ml€ 4,95€ 49,50 / l -
French press, roestvrijstaal, thee/koffie, 600 ml€ 24,95 -
Olijfolie, gerookt, 500 ml€ 29,95€ 59,90 / l -
Lippenbalsem, neutraal, 15 ml€ 5,95€ 396,67 / l -
Olijfolie extra vierge, met peperoncino, biologisch, 100 ml€ 6,95€ 69,50 / l -
Voorraadpotje, glas, 170 ml€ 1,95 -
Olijfolie extra vierge, biologisch, Biancolilla, 500 ml€ 24,95€ 49,90 / l -
%Gezichtsmasker, ontspannend, 75 mlVoor € 3,47 Van € 6,95€ 46,27 / lNiet op voorraad -
%Face mist, 100 mlVoor € 3,97 Van € 7,95€ 39,70 / lNiet op voorraad -
%Bad- & doucheolie, lavendel & ylang, 100 mlVoor € 4,47 Van € 8,95€ 44,70 / lNiet op voorraad -
Massageolie, eucalyptus & rozemarijn, 100 ml€ 9,95€ 99,50 / lNiet op voorraad -
NieuwTafelkleed, GOTS bio-katoen, wijnrood, geborduurde takjes, 145 x 250 cm€ 54,95 -
Geurstokjes, Eau de Dille, 200 ml€ 17,95 -
Limonadesiroop, vlierbloesem, zakje 32 ml€ 1,50€ 46,88 / lNiet online, bekijk winkelvoorraad -
Lunchbox met siliconen ring, RVS, 1400 ml€ 19,95 -
Voorraadpotje, glas, klein, 100 ml€ 1,50 -
Lunchbox met siliconen ring, RVS, 2400 ml€ 24,95 -
Lunchbox met siliconen ring, RVS, rond en dubbellaags, 1400 ml€ 19,95 -
Opbergpot vierkant, glas en bamboe, 540 ml€ 5,95