Zoekresultaten voor: ‘vinaigre balsamique figue 250 ml 00020595’
-
Tafelkleed, GOTS bio-katoen, geborduurd, madelief, 145 x 250 cm€ 54,95Niet op voorraad -
Inmaakpot met facetten, deksel apart verkrijgbaar, 324 ml€ 1,75 -
Inmaakpot met facetten, deksel apart verkrijgbaar, 240 ml€ 1,50 -
Theekop, hittebestendig glas, 350 ml€ 6,50 -
Rozenwater, 100 ml€ 5,95€ 59,50 / l -
Aloe vera gel, 100 ml€ 7,95€ 79,50 / l -
Drankmaatje, roestvrij staal, 20 en 40 ml€ 3,50 -
Lavendelwater, 100 ml€ 5,95€ 59,50 / l -
Weckpot hoog, 290 ml€ 2,95 -
Weckpotje laag, 80 ml€ 2,50 -
Inmaakpot, glad, deksel apart verkrijgbaar, 230 ml€ 1,50 -
Weckpotje hoog, 160 ml€ 2,75 -
Inmaakpot, glad, deksel apart verkrijgbaar, 340 ml€ 1,75Binnenkort beschikbaar -
NieuwTafelkleed, recycled katoen, kersttakjes, 145 x 250 cm€ 44,95 -
Web OnlyTafelkleed, GOTS bio-katoen, veldbloemen, 145 x 250 cm€ 44,95 -
Vanillepasta, 60 ml€ 16,95€ 282,50 / l -
Inmaakpot zonder deksel, hittebestendig glas, 350 ml€ 1,75 -
Tafelkleed, GOTS bio-katoen, saliegroen, 145 x 250 cm€ 37,95 -
Handcrème, lavendel & ylang, 100 ml€ 6,95€ 69,50 / l -
Tafelkleed, GOTS bio-katoen, lentebloem, 145 x 250 cm€ 44,95 -
Handcrème, vijg & roos, 100 ml€ 6,95€ 69,50 / l -
NieuwDouchegel. vijg & roos, 300 ml€ 8,95€ 29,83 / l -
NieuwLaag glas, kersttakjes, 315 ml€ 3,50 -
NieuwBodycrème, vijg & roos, 200 ml€ 9,95€ 49,75 / l