Zoekresultaten voor: ‘zeep marseille blok van 300 gram 32295314’
-
Gastenzeepje, patchouli, 30 gram€ 1,95€ 65,00 / kg -
Gastenzeepje, aloe vera, 30 gram€ 1,95€ 65,00 / kg -
Gastenzeepje, vetiver, 30 gram€ 1,95€ 65,00 / kg -
Zeep, groot hart met touw, 100 gram€ 4,95€ 49,50 / kg -
Afwaszeep, blok 200 gr€ 9,95€ 49,75 / kg -
Gastenzeepje kat, 30 gram€ 1,95€ 65,00 / kg -
Gastenzeepje hart, 30 gram€ 1,95€ 65,00 / kg -
Gastenzeepje vlinder, 30 gram€ 1,95€ 65,00 / kg -
Zeepvlokken, 500 gram€ 9,95€ 19,90 / kgNiet op voorraad -
Scheerzeep, 70 gram€ 6,95€ 99,29 / kg -
Tuinzeep met puimsteen, 150 gram€ 4,95€ 33,00 / kgNiet op voorraad -
NieuwBakmix vijgenbrood, biologisch, 300 gram€ 8,95€ 29,83 / kg -
NieuwZeeppomp, geribbeld glas + rvs, Ø7 x 17,5 cm€ 9,95 -
NieuwZeeppomp, keramiek, terraroze, Ø7,2 x 18 cm€ 7,95 -
NieuwHandzeep, glazen fles, vetiver & ceder, 500 ml€ 14,95€ 29,90 / l -
NieuwHandzeep navulling, lavendel & ylang, 500 ml€ 9,95€ 19,90 / l -
NieuwHandzeep navulling, vijg & roos, 500 ml€ 9,95€ 19,90 / l -
NieuwHandzeep navulling, vetiver & ceder, 500 ml€ 9,95€ 19,90 / l -
NieuwZeeppomp, bruin glas, 500 ml€ 6,95 -
Schuim zeeppomp, bruin glas, 400 ml€ 9,95 -
Zeeppompje, beige spikkel, keramiek en rvs€ 9,95 -
Zeeppomp met 2 houders, aardewerk en rvs, beige spikkel€ 12,95 -
Zeeppomp, bruin glas, 250 ml€ 4,95 -
Handzeep navulling, amandel & bergamot, 500 ml€ 8,95€ 17,90 / l