Zoekresultaten voor: ‘zeep marseille blok van 300 gram 32295314’
-
%Zeeppompje, groengrijs, keramiek en rvsVoor € 3,97 Van € 7,95Niet op voorraad -
Handzeep, glazen fles, vijg & roos, 500 ml€ 15,95€ 31,90 / l -
Handzeep, glazen fles, amandel & bergamot, 500 ml€ 15,95€ 31,90 / l -
Handzeep, glazen fles, lavendel & ylang, 500 ml€ 15,95€ 31,90 / l -
Handzeep navulling, lavendel & ylang, 500 ml€ 8,95€ 17,90 / lNiet op voorraad -
'Zeep', roestvrij staal€ 3,95 -
Messenblok, beukenhout€ 34,95 -
Zeepschaaltje, bamboe, groot€ 9,95 -
Risotto met pompoen, 300 gram€ 5,95€ 19,83 / kg -
Zeepschaaltje rechthoek, beige spikkel, keramiek€ 5,95Niet op voorraad -
%Zeepschaaltje rond, groengrijs, keramiekVoor € 3,97 Van € 7,95Niet op voorraad -
%Zeepschaaltje ovaal, groengrijs, keramiekVoor € 3,97 Van € 7,95Niet op voorraad -
%Zeepschaaltje ovaal, beige spikkel, keramiekVoor € 3,97 Van € 7,95Niet op voorraad -
%Zeepschaaltje rond, beige spikkel, keramiekVoor € 3,97 Van € 7,95Niet op voorraad -
Conditioner bar, 75 gram€ 8,95€ 119,33 / kg -
Zeepschaaltje, bamboe€ 7,95 -
Zeepbakje, emaille, wit€ 5,95Niet op voorraad -
Zeephouder met zeepbol, citroengeur€ 34,95 -
Zeepzakje, bio-katoen€ 2,95 -
Zeepbollen, amandel, 2 stuks, 295g per stuk€ 19,95€ 33,25 / kg -
Zeepbollen, citroen, 2 stuks a 295g€ 19,95€ 33,25 / kg -
Bijenwas, korrels, 300 gram€ 14,95€ 49,83 / kg -
Schuurmiddel, blik, 300 gram€ 24,95€ 124,75 / kg -
Thee-/glazendoek, linnen/katoen, groen ruitje€ 8,95