Thee accessoires

Thee accessoires

Maak heerlijke verse thee in een van onze fijne theepotten. Bij Dille & Kamille vind je mooie theepotten, theekoppen, thee dozen en handige zeefjes voor een heerlijke pot thee.

Filter & sorteer
Alle filters
Selectie verfijnen
Prijs
1 60
Kleur
108 artikelen
  1. Citroengras, biologisch, 40, g
    Citroengras, biologisch, 40, g
    € 4,95
    € 123,75 / kg
  2. Schaaltje blad, porselein, 8 x 9 cm
    Schaaltje blad, porselein, 8 x 9 cm
    € 1,95
  3. Citroengras & verveine, Groene thee, biologisch, 50 g
    Citroengras & verveine, Groene thee, biologisch, 50 g
    € 4,50
    € 90,00 / kg
  4. Kers Roos, Groene thee, 75 g
    Kers Roos, Groene thee, 75 g
    € 4,50
    € 60,00 / kg
  5. Thee-ei, laser, rvs
    Thee-ei, laser, rvs
    € 6,95
  6. Theezeefje met brede rand, roestvrij staal, Ø5,5 x 7 cm
    Theezeefje met brede rand, roestvrij staal, Ø5,5 x 7 cm
    € 6,95
  7. Kamille & citrus, Kruidenmelange, biologisch, 50 g
    Kamille & citrus, Kruidenmelange, biologisch, 50 g
    € 4,50
    € 90,00 / kg
  8. Thee, granaatappel/munt kruidenmelange, 65 g
    Thee, granaatappel/munt kruidenmelange, 65 g
    € 4,50
    € 69,23 / kg
  9. Milky Oolong, Oolong thee, 75 g
    Milky Oolong, Oolong thee, 75 g
    € 6,95
    € 92,67 / kg
    Niet op voorraad
  10. Avondmelange, Kruidenmelange, 95 g
    Avondmelange, Kruidenmelange, 95 g
    € 4,95
    € 52,11 / kg
    Niet op voorraad
  11. Thee-ei knijper, netje, roestvrij staal
    Thee-ei knijper, netje, roestvrij staal
    € 2,95
    Niet op voorraad
  12. Munt & vlierbes, Kruidenmelange, 50 g
    Munt & vlierbes, Kruidenmelange, 50 g
    € 4,50
    € 90,00 / kg
    Niet op voorraad