Thee accessoires

Thee accessoires

Maak heerlijke verse thee in een van onze fijne theepotten. Bij Dille & Kamille vind je mooie theepotten, theekoppen, thee dozen en handige zeefjes voor een heerlijke pot thee.

Filter & sorteer
Alle filters
Selectie verfijnen
Prijs
1 60
Kleur
108 artikelen
  1. Theelicht, porselein
    Theelicht, porselein
    € 9,95
  2. Theepot met theezeefje, bol, glas, 1.2 l
    Theepot met theezeefje, bol, glas, 1.2 l
    € 19,95
  3. Mok hoog reactieve glazuur, steengoed, groen, 12 cm
    Mok hoog reactieve glazuur, steengoed, groen, 12 cm
    € 9,95
  4. Schaal, reactieve glazuur, steengoed, grijs, Ø 7,5 cm
    Schaal, reactieve glazuur, steengoed, grijs, Ø 7,5 cm
    € 3,50
  5. Theepot met bamboe deksel, glas, 1.6 l
    Theepot met bamboe deksel, glas, 1.6 l
    € 24,95
  6. Kruidenei, roestvrij staal, Ø 7,5 cm
    Kruidenei, roestvrij staal, Ø 7,5 cm
    € 7,50
  7. Mok rond reactief glazuur, steengoed, zand, Ø 9 cm
    Mok rond reactief glazuur, steengoed, zand, Ø 9 cm
    € 7,95
  8. Blauwe bes en kokos, Witte thee, 50 g
    Blauwe bes en kokos, Witte thee, 50 g
    € 5,95
    € 119,00 / kg
  9. Theezeefje, roestvrij staal met houten knopje
    Theezeefje, roestvrij staal met houten knopje
    € 4,95
  10. Theelicht, rvs, Ø 15,5 cm
    Theelicht, rvs, Ø 15,5 cm
    € 6,95
  11. Vanille citroen, Rooibos, 75 g
    Vanille citroen, Rooibos, 75 g
    € 4,95
    € 66,00 / kg
  12. Verveine, biologisch, 15 g
    Verveine, biologisch, 15 g
    € 4,50
    € 300,00 / kg
  13. Earl grey, Zwarte thee, biologisch, 75 g
    Earl grey, Zwarte thee, biologisch, 75 g
    € 4,50
    € 60,00 / kg
  14. Theezeefje met greepjes, rvs
    Theezeefje met greepjes, rvs
    € 6,95
  15. Pure Rooibos, biologisch, 75 g
    Pure Rooibos, biologisch, 75 g
    € 4,50
    € 60,00 / kg
  16. Griekse bergthee, biologisch, 15 g
    Griekse bergthee, biologisch, 15 g
    € 4,95
    € 330,00 / kg
  17. Mok rond reactieve glazuur, steengoed, grijs, Ø 9 cm
    Mok rond reactieve glazuur, steengoed, grijs, Ø 9 cm
    € 7,95
  18. Hibiscus, biologisch, 40 g
    Hibiscus, biologisch, 40 g
    € 4,50
    € 112,50 / kg
  19. Pepermunt, biologisch, 30 g
    Pepermunt, biologisch, 30 g
    € 4,95
    € 165,00 / kg
  20. Kruidenei, roestvrij staal, Ø 10 cm
    Kruidenei, roestvrij staal, Ø 10 cm
    € 9,95
  21. Mok rond reactieve glazuur, steengoed, grijs, Ø 12 cm
    Mok rond reactieve glazuur, steengoed, grijs, Ø 12 cm
    € 9,95
  22. Theepot met onderzetter, gietijzer, zwart
    Theepot met onderzetter, gietijzer, zwart
    € 59,95
  23. Vlierbloesem, biologisch, 35 g
    Vlierbloesem, biologisch, 35 g
    € 5,50
    € 157,14 / kg
  24. Schaaltje bloem, porselein, Ø8 cm
    Schaaltje bloem, porselein, Ø8 cm
    € 2,50