Laatste kans!

Laatste kans!

We ruimen op! Daarom krijg je nu korting op veel verschillende artikelen. Zoek je wat moois uit voor een kleine prijs?

Aanbiedingen gelden zolang de voorraad strekt. Kortingscodes zijn niet geldig bij artikelen met een stip. In onze fysieke winkels kunnen de aanbiedingen afwijken.

Filter & sorteer
Alle filters
Selectie verfijnen
Prijs
0 15
Kleur
92 artikelen
  1. Kandelaar, mangohout, groot
    %
    Kandelaar, mangohout, groot
    Voor € 4,97 Van € 9,95
    Niet op voorraad
  2. Slijpsteen, korund
    %
    Slijpsteen, korund
    Voor € 1,97 Van € 3,95
    Niet op voorraad
  3. Pennenhouder, GOTS bio-katoen, citroenen
    %
    Pennenhouder, GOTS bio-katoen, citroenen
    Voor € 2,97 Van € 5,95
    Niet op voorraad
  4. Uitsteekvormen voor Dinosauruskoekjes, RVS, set van 6 stuks
    %
    Uitsteekvormen voor Dinosauruskoekjes, RVS, set van 6 stuks
    Voor € 6,47 Van € 12,95
    Niet op voorraad
  5. Dinerkaars gedraaid, oud roze, 29 cm, set van 2
    %
    Dinerkaars gedraaid, oud roze, 29 cm, set van 2
    Voor € 2,97 Van € 5,95
    Niet op voorraad
  6. Gezichtsmasker, ontspannend, 75 ml
    %
    Gezichtsmasker, ontspannend, 75 ml
    Voor € 3,47 Van € 6,95
    € 46,27 / l
    Niet op voorraad
  7. Ontbijtbord met bloemetjes, organisch, porselein, Ø 20 cm
    %
    Ontbijtbord met bloemetjes, organisch, porselein, Ø 20 cm
    Voor € 4,97 Van € 9,95
    Niet op voorraad
  8. Kom met blauwe streep, organisch, porselein, Ø 12 cm
    %
    Kom met blauwe streep, organisch, porselein, Ø 12 cm
    Voor € 3,75 Van € 7,50
    Niet op voorraad
  9. Schaaltje voor shampoo of conditioner bar, kiezelaarde
    %
    Schaaltje voor shampoo of conditioner bar, kiezelaarde
    Voor € 2,47 Van € 4,95
    Niet op voorraad
  10. Dinerkaars gedraaid, celadon groen, 29 cm, set van 2
    %
    Dinerkaars gedraaid, celadon groen, 29 cm, set van 2
    Voor € 2,97 Van € 5,95
    Niet op voorraad
  11. Bad- & doucheolie,  eucalyptus & rozemarijn, 100ml
    %
    Bad- & doucheolie, eucalyptus & rozemarijn, 100ml
    Voor € 4,47 Van € 8,95
    € 44,70 / l
    Niet op voorraad
  12. Zeepschaaltje rond, groengrijs, keramiek
    %
    Zeepschaaltje rond, groengrijs, keramiek
    Voor € 3,97 Van € 7,95
    Niet op voorraad
  13. Tandenborstel, bamboe, hard
    %
    Tandenborstel, bamboe, hard
    Voor € 2,47 Van € 4,95
    Niet op voorraad
  14. Decanteerkaraf, kristalglas
    %
    Decanteerkaraf, kristalglas
    Voor € 14,97 Van € 29,95
    Niet op voorraad
  15. Bad- & doucheolie, lavendel & ylang, 100 ml
    %
    Bad- & doucheolie, lavendel & ylang, 100 ml
    Voor € 4,47 Van € 8,95
    € 44,70 / l
    Niet op voorraad
  16. Haarmasker, amandel & bergamot, 300 ml
    %
    Haarmasker, amandel & bergamot, 300 ml
    Voor € 7,47 Van € 14,95
    € 24,90 / l
    Niet op voorraad
  17. Vitamine E-olie, 30 ml
    %
    Vitamine E-olie, 30 ml
    Voor € 4,97 Van € 9,95
    € 165,67 / l
    Niet op voorraad
  18. Bloempot, zink, offwhite, Ø 7 cm
    %
    Bloempot, zink, offwhite, Ø 7 cm
    Voor € 1,25 Van € 2,50
    Niet op voorraad
  19. Knutselpapier, 12 kleuren, A4, 100 vellen, 80 gram
    %
    Knutselpapier, 12 kleuren, A4, 100 vellen, 80 gram
    Voor € 3,97 Van € 7,95
    Niet op voorraad
  20. Spuitmondje met gekartelde opening, middel, roestvrij staal
    %
    Spuitmondje met gekartelde opening, middel, roestvrij staal
    Voor € 0,87 Van € 1,75
    Niet op voorraad
  21. Tas, bio-katoen, silhouet bladeren
    %
    Tas, bio-katoen, silhouet bladeren
    Voor € 4,97 Van € 9,95
    Niet op voorraad
  22. Reinigingsschuim voor het gezicht, droge/gevoelige huid, 150 ml
    %
    Reinigingsschuim voor het gezicht, droge/gevoelige huid, 150 ml
    Voor € 4,97 Van € 9,95
    € 33,13 / l
    Niet op voorraad
  23. Dinerkaars gedraaid, zonnig geel, 29 cm, set van 2
    %
    Dinerkaars gedraaid, zonnig geel, 29 cm, set van 2
    Voor € 2,97 Van € 5,95
    Niet op voorraad
  24. Bad&Doucheolie, Vijg & Roos, 100ML
    %
    Bad&Doucheolie, Vijg & Roos, 100ML
    Voor € 4,47 Van € 8,95
    € 44,70 / l
    Niet op voorraad