Laatste kans!

Laatste kans!

We ruimen op! Daarom krijg je nu korting op veel verschillende artikelen. Zoek je wat moois uit voor een kleine prijs?

Aanbiedingen gelden zolang de voorraad strekt. Kortingscodes zijn niet geldig bij artikelen met een stip. In onze fysieke winkels kunnen de aanbiedingen afwijken.

Filter & sorteer
Alle filters
Selectie verfijnen
Prijs
0 15
Kleur
92 artikelen
  1. Nachtcreme, voedend, 75 ml
    %
    Nachtcreme, voedend, 75 ml
    Voor € 4,97 Van € 9,95
    € 66,27 / l
    Niet op voorraad
  2. Beker met blauwe stip, organisch, porselein, Ø 7,6 cm
    %
    Beker met blauwe stip, organisch, porselein, Ø 7,6 cm
    Voor € 2,47 Van € 4,95
    Niet op voorraad
  3. Beker met blauwe streep, organisch, porselein, Ø 7,6 cm
    %
    Beker met blauwe streep, organisch, porselein, Ø 7,6 cm
    Voor € 2,47 Van € 4,95
    Niet op voorraad
  4. Dagcreme, hydraterend, 75 ml
    %
    Dagcreme, hydraterend, 75 ml
    Voor € 4,97 Van € 9,95
    € 66,27 / l
    Niet op voorraad
  5. Kaart, World Animal Protection, dieren in het bos
    %
    Kaart, World Animal Protection, dieren in het bos
    Voor € 1,47 Van € 2,95
    Niet op voorraad
  6. Kaars peer, groen, Ø11 X 7,5 cm
    %
    Kaars peer, groen, Ø11 X 7,5 cm
    Voor € 4,47 Van € 8,95
    Niet op voorraad
  7. Reinigingsschuim voor het gezicht, normale/gecombineerde huid, 150 ml
    %
    Reinigingsschuim voor het gezicht, normale/gecombineerde huid, 150 ml
    Voor € 4,97 Van € 9,95
    € 33,13 / l
    Niet op voorraad
  8. Bolvormige vaas, gerecycled glas, groen, Ø14,2 cm
    %
    Bolvormige vaas, gerecycled glas, groen, Ø14,2 cm
    Voor € 5,97 Van € 11,95
    Niet op voorraad
  9. Kaart, dalmatiër
    %
    Kaart, dalmatiër
    Voor € 0,75 Van € 1,50
    Niet op voorraad
  10. Kaart, vos met fedora hoed
    %
    Kaart, vos met fedora hoed
    Voor € 0,75 Van € 1,50
    Niet op voorraad
  11. Kaart, World Animal Protection, reiger in de vijver
    %
    Kaart, World Animal Protection, reiger in de vijver
    Voor € 1,47 Van € 2,95
    Niet op voorraad
  12. Dinerkaars gedraaid, off white, 29 cm, set van 2
    %
    Dinerkaars gedraaid, off white, 29 cm, set van 2
    Voor € 2,97 Van € 5,95
    Niet op voorraad
  13. Bloempot, aardewerk, terracotta kleur, Ø25 cm
    %
    Bloempot, aardewerk, terracotta kleur, Ø25 cm
    Voor € 6,47 Van € 12,95
    Niet op voorraad
  14. Bloempot, aardewerk, terracotta kleur, Ø17,5 cm
    %
    Bloempot, aardewerk, terracotta kleur, Ø17,5 cm
    Voor € 3,47 Van € 6,95
    Niet op voorraad
  15. Bloempot, aardewerk, terracotta kleur, Ø15,5 cm
    %
    Bloempot, aardewerk, terracotta kleur, Ø15,5 cm
    Voor € 2,47 Van € 4,95
    Niet op voorraad
  16. Tafelloper, GOTS bio-katoen, geborduurde takjes, 50 x 145 cm
    %
    Tafelloper, GOTS bio-katoen, geborduurde takjes, 50 x 145 cm
    Voor € 6,97 Van € 13,95
    Niet op voorraad
  17. Velours kussen, bio-katoen, rond, Ø 40 cm, groen
    %
    Velours kussen, bio-katoen, rond, Ø 40 cm, groen
    Voor € 12,47 Van € 24,95
    Niet op voorraad
  18. Tafelloper, GOTS bio-katoen, decoratief, 50 x 145 cm
    %
    Tafelloper, GOTS bio-katoen, decoratief, 50 x 145 cm
    Voor € 6,47 Van € 12,95
    Niet op voorraad
  19. Velours kussen, bio-katoen, takjes, groen, 30 x 50 cm
    %
    Velours kussen, bio-katoen, takjes, groen, 30 x 50 cm
    Voor € 14,97 Van € 29,95
    Niet op voorraad
  20. Bloem, vilt, geel, ca. 26 cm
    %
    Bloem, vilt, geel, ca. 26 cm
    Voor € 3,47 Van € 6,95
    Niet op voorraad