Voor foodies en kookfans

Filter & sorteer
Alle filters
Selectie verfijnen
Prijs
1 70
Kleur
99 artikelen
  1. Lemon curd, biologisch, 280 gram
    Lemon curd, biologisch, 280 gram
    € 7,95
    € 28,39 / kg
  2. Ijsschep, aluminium
    Ijsschep, aluminium
    € 5,95
  3. Theedoek, bio-katoen, bonte ruit
    Theedoek, bio-katoen, bonte ruit
    € 4,95
  4. Burgerpers, rubberhout en rvs
    Burgerpers, rubberhout en rvs
    € 16,95
  5. Risotto met truffel, 300 g
    Risotto met truffel, 300 g
    € 6,95
    € 23,17 / kg
  6. Ovenschaal met takjes, terracotta, Ø 18 cm
    Ovenschaal met takjes, terracotta, Ø 18 cm
    € 6,95
  7. Meelzeef, roestvrij staal, Ø 10 cm
    Meelzeef, roestvrij staal, Ø 10 cm
    € 8,95
  8. Raviolimaker, aluminium, Ø 8 cm
    Raviolimaker, aluminium, Ø 8 cm
    € 5,95
  9. Meel voor pasta, biologisch, 500 gram
    Meel voor pasta, biologisch, 500 gram
    € 3,95
    € 7,90 / kg
  10. Pastamachine, roestvrij staal
    Pastamachine, roestvrij staal
    € 69,95
  11. Truffelolie, extra vierge olijfolie, 100ml
    Truffelolie, extra vierge olijfolie, 100ml
    € 10,95
    € 109,50 / l
  12. Garneerring, RVS, Ø 9 cm
    Garneerring, RVS, Ø 9 cm
    € 4,95
  13. Kaasdipper, vijgen & dadel, 80 gram
    Kaasdipper, vijgen & dadel, 80 gram
    € 3,50
    € 43,75 / kg
  14. Balsamico, vijg, biologisch, 250 ml
    Balsamico, vijg, biologisch, 250 ml
    € 9,95
    € 39,80 / kg
  15. Balsamico, framboos, biologisch, 250 ml
    Balsamico, framboos, biologisch, 250 ml
    € 9,95
    € 39,80 / kg
  16. Olijfschaaltje met takjes, terracotta
    Olijfschaaltje met takjes, terracotta
    € 6,95
  17. Vleeshamer, beukenhout met aluminum
    Vleeshamer, beukenhout met aluminum
    € 6,95
  18. French press, roestvrijstaal, thee/koffie, 600 ml
    French press, roestvrijstaal, thee/koffie, 600 ml
    € 24,95
  19. Lepel voor kiwi met mesje, roestvrij staal
    Lepel voor kiwi met mesje, roestvrij staal
    € 2,50
  20. Dunschiller, Nogent, beukenhouten handvat, rechtshandig
    Dunschiller, Nogent, beukenhouten handvat, rechtshandig
    € 5,95
  21. Truffelcrème, 80 gram
    Truffelcrème, 80 gram
    € 8,95
    € 111,88 / kg
  22. Kartelmesje fijn, Nogent, beukenhout handvat, 19 cm
    Kartelmesje fijn, Nogent, beukenhout handvat, 19 cm
    € 8,95
  23. Kelnermes, rubberhout, rvs
    Kelnermes, rubberhout, rvs
    € 12,95
  24. Kiemgroente, biologisch, rucolakers, 30 g
    Kiemgroente, biologisch, rucolakers, 30 g
    € 3,25
    € 108,33 / kg