Zoekresultaten voor: ‘Cuillère en bois bois d039acasia 30 cm’
-
Gastendoek, Recycled katoen, Lichtgroen, 30 x 50 cm€ 4,50 -
Lepel, bamboe, 30 cm€ 2,95 -
Kerstboom uitvouwbaar, papier, wit, groot, 30 cm€ 10,95 -
Kerstboom uitvouwbaar, papier, groot, mosgroen, 30 cm€ 10,95 -
Kerstboom uitvouwbaar, papier, groot, donkergroen, 30 cm€ 10,95 -
%Vitamine E-olie, 30 mlVoor € 4,97 Van € 9,95€ 165,67 / lNiet op voorraad -
Pollepel voor risotto, beukenhout, 30 cm€ 1,50 -
Pipetflesje, bruin glas, 30 ml€ 1,25 -
Inmaakpot met facetten, deksel apart verkrijgbaar, 324 ml€ 1,75 -
Gastenzeepje kat, 30 gram€ 1,95€ 65,00 / kg -
Gastenzeepje hart, 30 gram€ 1,95€ 65,00 / kg -
Gastenzeepje vlinder, 30 gram€ 1,95€ 65,00 / kg -
Bouquet garni, 6 stuks, 30 g€ 7,95€ 265,00 / kg -
Viskruiden, biologisch, blikje, 30 g€ 4,95€ 165,00 / kg -
Rozemarijn, biologisch, 30 g€ 2,95€ 98,33 / kg -
Spatel, acaciahout, 30 cm€ 3,95 -
Broodtrommel, fsc beukenhout, 40 x 30 cm€ 39,95 -
Slabestek, acaciahout, 30 cm€ 9,95 -
Taart-/ quichevorm, porselein, Ø 30 cm€ 19,95 -
Snijplank, fsc beukenhout, 20 x 30 cm€ 9,95 -
Garde, rvs, 30 cm€ 5,95 -
Snijplank, fsc beukenhout, ø 30 cm€ 17,95 -
Gastenzeepje, amandel & bergamot, 30 gram€ 1,95€ 65,00 / kg -
Gastenzeepje, lavendel, 30 gram€ 1,95€ 65,00 / kg