Zoetwaren

Zoetwaren

Ouderwets snoep, zoete of zoute drop, pastilles uit Italië, verrassende smaken chocolade of bijzondere koekjes: wat is jouw Dille-favoriet?

Filter & sorteer
Alle filters
Selectie verfijnen
Prijs
1 14
Kleur
67 artikelen
  1. Chocolade hartjes, 160 g
    Chocolade hartjes, 160 g
    € 7,50
    € 46,88 / kg
  2. Karamelsnoepjes in een houten doosje, 50 gram
    Karamelsnoepjes in een houten doosje, 50 gram
    € 4,50
    € 90,00 / kg
  3. Geveltje koekjes, biologisch, hazelnoot/kaneel, 140 gram
    Geveltje koekjes, biologisch, hazelnoot/kaneel, 140 gram
    € 4,95
    € 35,36 / kg
  4. Frambozen in witte chocolade, 80 gram
    Frambozen in witte chocolade, 80 gram
    € 4,95
    € 61,88 / kg
  5. Chocoladetablet, melk, zeezout & karamel, 45 g
    Chocoladetablet, melk, zeezout & karamel, 45 g
    € 2,95
    € 65,56 / kg
  6. Chocolade lepel voor chocolademelk, creamy caramel, biologisch, 30 gram
    Chocolade lepel voor chocolademelk, creamy caramel, biologisch, 30 gram
    € 2,95
    € 98,33 / kg
  7. Bakmix voor koekjes, biologisch, 500 gram
    Bakmix voor koekjes, biologisch, 500 gram
    € 5,50
    € 11,00 / kg
  8. Finse drop, 160 g
    Finse drop, 160 g
    € 3,50
    € 21,88 / kg
  9. Blauwe bessen in pure chocola, 100 gram
    Blauwe bessen in pure chocola, 100 gram
    € 5,95
    € 59,50 / kg
  10. Choco-dropbollen, 150 gr
    Choco-dropbollen, 150 gr
    € 3,95
    € 26,33 / kg
  11. Koekkruiden, biologisch, blikje, 35 g
    Koekkruiden, biologisch, blikje, 35 g
    € 4,95
    € 141,43 / kg
  12. Chocolade mini assortiment, 9 gram (12 stuks)
    Chocolade mini assortiment, 9 gram (12 stuks)
    € 8,95
    € 82,87 / kg
  13. Chocolade lepel voor chocolademelk, puur, biologisch, 30 gram
    Chocolade lepel voor chocolademelk, puur, biologisch, 30 gram
    € 2,95
    € 98,33 / kg
  14. Dropbeertjes, suikervrij
    Dropbeertjes, suikervrij
    € 3,50
    € 23,33 / kg
  15. Chocoladetablet, puur, koffie & kardemom 130 g
    Chocoladetablet, puur, koffie & kardemom 130 g
    € 4,95
    € 38,08 / kg
  16. Kaneelstokjes, 125 gram
    Kaneelstokjes, 125 gram
    € 3,50
    € 28,00 / kg
  17. Aardbeien in melkchocolade, 80 gram
    Aardbeien in melkchocolade, 80 gram
    € 4,95
    € 61,88 / kg
  18. Nougat speculaaskruiden, 75 gram
    Nougat speculaaskruiden, 75 gram
    € 3,25
    € 43,33 / kg
  19. Geveltje koekjes, biologisch, gember/citroen, 140 gram
    Geveltje koekjes, biologisch, gember/citroen, 140 gram
    € 4,95
    € 35,36 / kg
  20. Chocolade voor chocolademelk, biologisch, 100% cacao, pastilles, 200 gram
    Chocolade voor chocolademelk, biologisch, 100% cacao, pastilles, 200 gram
    € 8,95
    € 44,75 / kg
  21. Chocoladetablet, melk, pecan cookie, 45 g
    Chocoladetablet, melk, pecan cookie, 45 g
    € 2,95
    € 65,56 / kg
  22. Tumtum, 150 gram
    Tumtum, 150 gram
    € 3,50
    € 23,33 / kg
  23. Chocoladetablet, melk, appeltaart & kaneel, 130 g
    Chocoladetablet, melk, appeltaart & kaneel, 130 g
    € 4,95
    € 38,08 / kg
  24. Cacaopoeder, puur, 20 gram
    Cacaopoeder, puur, 20 gram
    € 1,50
    € 75,00 / kg
Pagina