Feest in onze jarige winkels!
Hoera, maar liefst vier Dille & Kamille winkels in België vieren op vrijdag 8 en zaterdag 9 november hun verjaardag!
Er is dit feestweekend van alles te beleven in de jarige winkels. Zo is er allerlei lekkers te proeven, zijn er verschillende workshops, en krijgt elke betalende klant een leuk cadeautje bij de kassa.
Bekijk hieronder welke winkels feest vieren:
Kom je langs?
Zo kun je in Antwerpen Vleminckstraat tussen 14 - 17 uur langskomen voor allerlei heerlijke (zoete en hartige) proeverijen. De kleintjes kunnen zich laten grimmen in Dille-thema; bijvoorbeeld met kamille bloemetjes. En er is een workshop Porselein laten betekenen door illustratoren Muriel Beeckmans en Felix Bosschaert.
In Brussel Jean Stass kun je een bloemenkrans maken met droogbloemen. De kleintjes kunnen hun creativiteit kwijt met onze vrolijke kleurplaten.
Kom langs in Namen voor workshop macramé.
En ook in Turnhout is er volop feest (en een kleine verrassing bij de kassa) dit weekend.
We kijken er naar uit om het samen met jou te vieren!