Keuken

Keuken

Een lekkere taart bakken - of uitgebreid koken - en er daarna samen van genieten aan een mooi gedekte tafel: bij Dille & Kamille vind je alles wat je nodig hebt voor in de keuken. Voor heel veel gezellige etentjes!

Filter & sorteer
Alle filters
Selectie verfijnen
Prijs
0 115
1575 artikelen
  1. Vlierbloesem, biologisch, 35 g
    Vlierbloesem, biologisch, 35 g
    € 5,50
    € 157,14 / kg
  2. Waterfles met bamboedop, recycled glas, 670 ml
    Waterfles met bamboedop, recycled glas, 670 ml
    € 8,95
  3. Schaal, reactieve glazuur, steengoed, korengeel, Ø9 x 4 cm
    Schaal, reactieve glazuur, steengoed, korengeel, Ø9 x 4 cm
    € 3,95
  4. Tafelkleed, GOTS bio-katoen, tijmgroen, 140 x 180 cm
    Tafelkleed, GOTS bio-katoen, tijmgroen, 140 x 180 cm
    € 29,95
  5. Schenkfles met kurken dop, porselein, Ø7 X 18 cm
    Schenkfles met kurken dop, porselein, Ø7 X 18 cm
    € 9,95
  6. Cocktailglas, coupe, 300 ml
    Cocktailglas, coupe, 300 ml
    € 6,95
  7. Springvorm hoog, gerecycled rvs, PFAS-vrij, 18 cm x 12 cm
    Springvorm hoog, gerecycled rvs, PFAS-vrij, 18 cm x 12 cm
    € 24,95
  8. Kers cranberry, Fruitmelange, 75 g
    Kers cranberry, Fruitmelange, 75 g
    € 4,50
    € 60,00 / kg
  9. Uitsteekvorm huisje, recycled rvs, 4 stuks
    Uitsteekvorm huisje, recycled rvs, 4 stuks
    € 8,95
  10. Beugelpot, rond, 5 liter, hittebestendig glas
    Beugelpot, rond, 5 liter, hittebestendig glas
    € 13,95
    € 2,79 / l
  11. Schort, katoen, olijfgroen gemêleerd
    Schort, katoen, olijfgroen gemêleerd
    € 14,95
  12. Pollepel, beukenhout, 35 cm
    Pollepel, beukenhout, 35 cm
    € 1,75
  13. Schepje, aluminium, 15,5 cm
    Schepje, aluminium, 15,5 cm
    € 3,95
  14. Serveerlepel 'Nantes', roestvrij staal, 20,5 cm
    Serveerlepel 'Nantes', roestvrij staal, 20,5 cm
    € 7,95
  15. Rabarber & rozenbottel, Fruitmelange, 75 g
    Rabarber & rozenbottel, Fruitmelange, 75 g
    € 4,95
    € 66,00 / kg
  16. Theedoek Dille & Kamille, katoen, donkergroen
    Theedoek Dille & Kamille, katoen, donkergroen
    € 6,95
  17. Pepermolen zwart, 14 cm
    Pepermolen zwart, 14 cm
    € 26,95
  18. Schaal, porselein, Ø 20,5 cm
    Schaal, porselein, Ø 20,5 cm
    € 12,95
  19. Servetten, papier, perenoogst, 33 x 33 cm,
    Servetten, papier, perenoogst, 33 x 33 cm,
    € 3,50
  20. Gevel mok, Amsterdam De Pijp, porselein, 200 ml
    Gevel mok, Amsterdam De Pijp, porselein, 200 ml
    € 6,95
  21. Taartvorm, gerecycled rvs, PFAS-vrij, losse bodem, Ø 9 cm
    Taartvorm, gerecycled rvs, PFAS-vrij, losse bodem, Ø 9 cm
    € 3,95
  22. Theepot met onderzetter, gietijzer, zwart
    Theepot met onderzetter, gietijzer, zwart
    € 59,95
  23. Ontbijtbord, organisch, porselein, wit, Ø 20 cm
    Ontbijtbord, organisch, porselein, wit, Ø 20 cm
    € 9,95
  24. Theemok, organisch, porselein, wit, Ø 9 cm
    Theemok, organisch, porselein, wit, Ø 9 cm
    € 8,95

De keuken van Dille & Kamille

Enthousiaste thuisbakkers en hobbykoks kunnen hun hart ophalen bij Dille & Kamille. Bij onze kookspullen, keukengerei en keukenaccessoires vind je alles wat je nodig hebt voor het bereiden van heerlijke gerechten en banket. Handige hulpjes voor elke dag, zoals snijplanken in allerlei soorten en maten, vergieten, maatbekers en natuurlijk vaatdoeken en schotelvodden. Ook van onze stevige (gietijzeren) pannen en tajine heb je heel lang plezier. En maak zelf verse pasta met onze pastamachine!

Zo hou je de keuken opgeruimd

In de keuken zijn er altijd wel etenswaren die je wilt opruimen of bewaren. Favoriet zijn onze kruidenpotjes en zelfklevende etiketten, en onze glazen voorraadpotten voor rijst, pasta en andere grote hoeveelheden. Wil je groente en fruit langer bewaren of chutney en jam maken? Met onze weckpotten en andere inmaakspullen kun je naar hartenlust eten inmaken en fermenteren.

Handige keukenhulpjes van Dille & Kamille

Bij Dille & Kamille vind je allerlei handige keukenhulpjes die het leven in de keuken een stuk eenvoudiger maken. Met onze dunschiller voor kiwi's en aarbei-ontkroner snijd je bijvoorbeeld nooit meer teveel vruchtvlees af. Bekijk hier onze korte video's waarin we een aantal van onze favoriete keukenhulpjes demonstreren.

Lekker eten aan een mooi gedekte tafel

Weet je nog niet wat je wilt eten vandaag? Laat je inspireren door onze blog met heerlijke recepten of gebruik 1 van onze authentieke pastasauzen als basis voor een goede pasta. Dek vervolgens de tafel met een mooi tafelkleed en servies, bijvoorbeeld voor een zomerse avond buiten. Zet een taart en gebak op een taartplateau, maak een salade in een geglazuurde schaal, en dek de tafel met servetten, een (rond) tafelkleed en placemats in sfeervolle kleuren. Veel kookplezier!