Keuken

Keuken

Een lekkere taart bakken - of uitgebreid koken - en er daarna samen van genieten aan een mooi gedekte tafel: bij Dille & Kamille vind je alles wat je nodig hebt voor in de keuken. Voor heel veel gezellige etentjes!

Filter & sorteer
Alle filters
Selectie verfijnen
Prijs
0 115
1574 artikelen
  1. Karaf, kristalglas, geribbeld, 1 liter
    Karaf, kristalglas, geribbeld, 1 liter
    € 12,95
  2. Serveerlepel 'Nantes', roestvrij staal, 20,5 cm
    Serveerlepel 'Nantes', roestvrij staal, 20,5 cm
    € 7,95
  3. Earl grey, Zwarte thee, biologisch, 75 g
    Earl grey, Zwarte thee, biologisch, 75 g
    € 4,50
    € 60,00 / kg
  4. Meel voor pasta, biologisch, 500 gram
    Meel voor pasta, biologisch, 500 gram
    € 3,95
    € 7,90 / kg
  5. Ovenwant, GOTS bio-katoen, perenoogst, 32 x 14 cm
    Ovenwant, GOTS bio-katoen, perenoogst, 32 x 14 cm
    € 5,50
  6. Maatbeker, RVS, 500 ml
    Maatbeker, RVS, 500 ml
    € 9,95
  7. Garneerring, RVS, Ø 9 cm
    Garneerring, RVS, Ø 9 cm
    € 4,95
  8. Beker, bamboe
    Beker, bamboe
    € 4,95
  9. Uitsteekvorm koekeman, recycled rvs
    Uitsteekvorm koekeman, recycled rvs
    € 1,50
  10. Tafelloper, GOTS bio-katoen, groen, 50 x 150 cm
    Tafelloper, GOTS bio-katoen, groen, 50 x 150 cm
    € 9,95
  11. Pepermolen naturel, 14 cm
    Pepermolen naturel, 14 cm
    € 26,95
  12. Schaal 'Cameo', porselein, Ø 20,5 cm
    Schaal 'Cameo', porselein, Ø 20,5 cm
    € 5,95
  13. Glas 'Bol', groot
    Glas 'Bol', groot
    € 2,95
  14. Deegwieltje/pastasnijder met beukenhouten handvat
    Deegwieltje/pastasnijder met beukenhouten handvat
    € 7,95
  15. Vershoud/ovenschaal met deksel, hittebestendig glas, 2,5 liter
    Vershoud/ovenschaal met deksel, hittebestendig glas, 2,5 liter
    € 17,95
  16. Palet-/ glaceermes, gebogen, roestvrijstaal 37 cm
    Palet-/ glaceermes, gebogen, roestvrijstaal 37 cm
    € 8,95
  17. Thee-ei knijper, netje, roestvrij staal
    Thee-ei knijper, netje, roestvrij staal
    € 2,95
  18. Uitsteekvorm appel, recycled rvs
    Uitsteekvorm appel, recycled rvs
    € 1,95
  19. Servetten, papier, groente, 33 x 33 cm, 20 stuks
    Servetten, papier, groente, 33 x 33 cm, 20 stuks
    € 3,50
  20. Tafelloper, GOTS bio-katoen, rood fruit, 50 x 145 cm
    Tafelloper, GOTS bio-katoen, rood fruit, 50 x 145 cm
    € 12,95
  21. Mini Grissini, biologisch, 150 gr
    Mini Grissini, biologisch, 150 gr
    € 2,95
    € 19,67 / kg
  22. Taartvork 'Nantes', roestvrij staal, 15 cm
    Taartvork 'Nantes', roestvrij staal, 15 cm
    € 2,95
  23. Mix voor pastasaus, tomaat en basilicum, 100 g
    Mix voor pastasaus, tomaat en basilicum, 100 g
    € 4,50
    € 45,00 / kg
  24. Snij-/broodplank, beukenhout, 36 x 26 cm
    Snij-/broodplank, beukenhout, 36 x 26 cm
    € 24,95

De keuken van Dille & Kamille

Enthousiaste thuisbakkers en hobbykoks kunnen hun hart ophalen bij Dille & Kamille. Bij onze kookspullen, keukengerei en keukenaccessoires vind je alles wat je nodig hebt voor het bereiden van heerlijke gerechten en banket. Handige hulpjes voor elke dag, zoals snijplanken in allerlei soorten en maten, vergieten, maatbekers en natuurlijk vaatdoeken en schotelvodden. Ook van onze stevige (gietijzeren) pannen en tajine heb je heel lang plezier. En maak zelf verse pasta met onze pastamachine!

Zo hou je de keuken opgeruimd

In de keuken zijn er altijd wel etenswaren die je wilt opruimen of bewaren. Favoriet zijn onze kruidenpotjes en zelfklevende etiketten, en onze glazen voorraadpotten voor rijst, pasta en andere grote hoeveelheden. Wil je groente en fruit langer bewaren of chutney en jam maken? Met onze weckpotten en andere inmaakspullen kun je naar hartenlust eten inmaken en fermenteren.

Handige keukenhulpjes van Dille & Kamille

Bij Dille & Kamille vind je allerlei handige keukenhulpjes die het leven in de keuken een stuk eenvoudiger maken. Met onze dunschiller voor kiwi's en aarbei-ontkroner snijd je bijvoorbeeld nooit meer teveel vruchtvlees af. Bekijk hier onze korte video's waarin we een aantal van onze favoriete keukenhulpjes demonstreren.

Lekker eten aan een mooi gedekte tafel

Weet je nog niet wat je wilt eten vandaag? Laat je inspireren door onze blog met heerlijke recepten of gebruik 1 van onze authentieke pastasauzen als basis voor een goede pasta. Dek vervolgens de tafel met een mooi tafelkleed en servies, bijvoorbeeld voor een zomerse avond buiten. Zet een taart en gebak op een taartplateau, maak een salade in een geglazuurde schaal, en dek de tafel met servetten, een (rond) tafelkleed en placemats in sfeervolle kleuren. Veel kookplezier!