Zomer vier je samen

Juist in de zomer is er tijd om samen te zijn. Samen eten, een wandeling in de avondzon of een goed gesprek. Het hoeft niet groots te zijn. Als je het maar samen doet.

Onze favorieten voor deze zomer

Winactie: organiseer jouw SAMEN-moment

Meld je hieronder aan en maak kans op één van de 50 diner- of wandelpakketten. Gebruik het pakket om een wandeling of etentje voor minstens 6 personen te organiseren. Nodig ook nieuwe mensen uit.

We vinden het leuk als je jouw SAMEN-moment deelt via social media - @dilleenkamille

Doe mee met de winactie >

Thee-ochtenden

In juni ben je elke woensdag van 10.00 tot 11.00 uur welkom in onze winkels voor een kop thee en een praatje. Kom je gezellig langs?

Vind een winkel >


Kletskaarten cadeau

Echt contact begint met een goed gesprek. Daarom kun je als member een gratis set kletskaarten ophalen in één van onze winkels*. Met 21 vragen om weer écht verbinding te maken.

*Zolang de voorraad strekt.

Word member Dille & Kamille >

Onze favorieten om buiten te tafelen

Zomer bij Dille & Kamille

Aan een lange tuintafel of op het balkon: met een zomers tafelkleed en gerechten om te delen kan iedereen aanschuiven.

Inmaken & bewaren

In de zomer smaken aardbeien, bessen en frambozen op hun best. Heerlijk om jam van te maken, maar ook mooi als zomerse print

Picknicken op een fijne buitenplek

Onze zomerthema's

Bekijk hieronder alle (nieuwe) artikelen die we met zorg hebben geselecteerd voor deze zomer. 

De seizoenen van Dille & Kamille

Bij Dille & Kamille geloven we dat het goed is om als mens met het ritme van de seizoenen mee te bewegen. 

De zomer nodigt ons uit om zoveel mogelijk buiten te zijn, en te genieten van de zon, en in de herfst, wanneer de dagen korter worden, gaan we juist weer meer naar binnen. In de winter houdt de natuur zich rustig en is het voor ons ook fijn om te onthaasten en op te laden. Want als het eenmaal lente is, barst het nieuwe leven los: bomen en planten worden groen, lammetjes huppelen in de wei en ook wij krijgen vanzelf meer energie. 

Door naar de natuur te kijken, zien we wat voor ons ook goed is om te doen in de verschillende jaargetijden.